Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Esnek Led Strip ışıkları satış için
iyi kalite Esnek Led Strip ışıkları satış için
Kaliteli ürünlerinizden oldukça memnunuz, müşterilerimiz çok mutlu.

—— Kris Metzler

İşiniz için çok teşekkürler, kaliteli ürün ve hızlı teslimat süresinden memnuniyet duyuyoruz.

—— Mark

İyi işinizi takdir edin ve beklediğimiz gibi iyi ürünler sağlayın, tekrar teşekkürler.

—— Jully

2004 yılında HK Fuarı'nda sizi görmek güzel, o tarihten beri iyi bir işbirliği içerisindeyiz.

—— Genid

LED şeritleri ve led modülleri zaten aldık, şaşırtıcı, onları çok beğendim.

—— Rakesh

Ben sohbet şimdi

Phenson Lighting Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd
industry park reception desk exhibition room production line 1 testing machine testing equipment surface mounted machine reflow soldering machine workshop workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Phenson
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 18000000-20000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
1) Phenson'da en çok satan ürünler nelerdir?
- LED Şerit, LED modülü, Piksel lamba, LED alüminyum profil ışığı
- Sokak lambası, yüksek bölümlü Işık, çizgisel Işık dahil olmak üzere Aydınlatma Işıkları
- Led feneri
- SMD LED, LED Sürücü ve güç kaynağı
- Denetleyiciler

2) Phenson gelecek yıl nasıl gelişecek?
Phenson, en yeni LED teknolojisinde yeniliğe adamıştır. Kuruluşundan bu yana yeni LED ışıklarının araştırmasını asla durdurmayız. Değerli müşterileri haber bültenlerinin her hafta gelişime açık tutuyoruz. Haber listemize abone olduktan sonra haber alabilirsiniz.

3) Phenson'un ana piyasası nedir?
Piyasaların LED ürünleri için yüksek kalite standartlarına sahip olması nedeniyle Avrupa pazarına ve Kuzey Amerika'ya daha fazla satış yapıyoruz. Oran, ciromuzu% 70-80'e kadar çıkartıyor. Fakat diğer yeni pazarlar yeni LED teknolojisinin talebini artırıyor. Ayrıca, diğer Amerikan ve Asya bölgelerindeki pazarlar konusunda da iyimser.

4) LED ürünleriniz için genellikle hangi LED'leri kullanıyorsunuz?
Yüksek güçlü LED Aydınlatma ürünleri için ağırlıklı olarak Cree ve Edison LED'leri kullanıyoruz, biz de bazı Philips kullanıyoruz. Bridgelux ve Sharp gibi daha çok çipli LED markalarını kullanmayı da düşünüyoruz, çünkü çok çipli teknoloji üreticiler tarafından yoğun bir şekilde kullanılacaktır.

5) Phenson'un kurşun zamanı nedir?
Genellikle siparişleri 2 hafta içinde göndeririz. Ancak, ağır bir üretim yükü yüklenmesi durumunda daha uzun sürecektir. Ayrıca özelleştirilmiş ürünlerle daha fazla zaman alır.

6) Phenson müstakil montaj yapabilir veya OEM ürün sunabilir mi?
Phenson, LED şerit aydınlatmasının OEM montajında ​​çok deneyim kazanmıştır. Şeritlerin boyutu, yerleşimi, müşterilerin logoları ve etiketleri farklı olabilir. İyi bir tasarıma ve mühendislik ekibimize sahip olduğumuzdan, LED Illumination ürünlerine de bu tecrübeyi uygulamak istiyoruz. Kendi CNC işleme makinemize sahip olduğumuz için, özellikle LED şeritleri ve alüminyum profil ışığı için LED armatürleri için prototip oluşturabiliriz. Müşteri özgün tasarımlarını veya müştereken geliştirilen ürünleri üçüncü bir tarafa ifşa etmeyeceğimiz veya satmayacağımız konusunda ilkelere kesinlikle uyacağız.

7) Ürünler için garantiiniz var mı?
Evet, farklı ürün çeşitleri için 3 ve 5 yıl garantimiz var. Bu süre zarfında, müşteriler ürün kalitesini gösteren onayları aldıysa ve Phenson mühendisleri tarafından onaylandıysa, müşterilere arıza bölümlerini geri göndermelerini ve yeni öğeleri tarafımızca ödenen ücretli nakliye ile değiştirmelerini isteyecektir.

8) Phenson ürünleri tasarlıyor mu?
Evet, Phenson sattığımız tüm ürünleri tasarlar ve düzenler. Mühendislerimiz ışık kontrolü teknolojisi kadar optik, elektronik, mekanik ve termal yönetim konusunda da geniş bilgiye sahiptir. Bazıları, dünyaca ünlü markalar için aydınlatma ürünleri tasarlamak için başarılı tecrübeye sahipler. İç sürücüyü ve devreyi tasarlamadaki temel ilkemiz EMC / UL listesinde olasılık ve güvenilirlik altında emniyettir.

9) Phenson ürünlerini nasıl satın alabilirim?
Çoğu durumda doğrudan dünya genelindeki müşterilere satıyoruz, ancak zaten bazı ülkelerde dağıtım ortakları kurduk. Bu ülkelerdeki müşteriler Phenson ürünlerini yetkili distribütörlerden alabilir. Diğer ülkelerde ve bölgelerde, müşterilerimiz doğrudan e-posta adresimize yazarak veya arama yaparak Phenson satış ekibiyle iletişime geçebilir. En kısa sürede 12 saat içerisinde hızlıca cevap vereceğiz.

İletişim bilgileri
Phenson Lighting Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. James

Tel: 86--13410844021

Faks: 86-755-36607480

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)