Ana sayfa

XT-Phenson lighting Tech.,Ltd

şirket Profili

XT-Phenson aydınlatma Tech., Ltd 2003 yılında kurulduğundan bu yana çeşitli LED aydınlatma ürünlerinin profesyonel bir üreticisi ve sağlayıcısıdır, yüksek nitelikli net atölyelere sahip 6000 metrekarelik bir fabrikaya sahiptir ve Ar-Ge ekibini (20 mühendis), üretim departmanını ve satışını birleştirerek Shenzhen'de 100 personel ile bulunur. -satış servis ekibi.Gelişmiş otomatik Die Bonding & Chip Bonding ekipmanları, SMT makinesi ve kalıplama makineleri ile donatılmış Phenson fabrikası;yaşlanma testi ve koruma önlemleri dahil mükemmel kalite testi;tüm bunlar üretimde lider olmak için hızlı fenson. Biz esas olarak bilimsel araştırmalarla ilgileniyoruz ve ileri teknolojilerle LED yeniliği geliştiriyoruz.Phenson tarafından üretilen ürünler, konut, ticari, mimari ve endüstriyel aydınlatmada yaygın olarak kullanılan iç ve dış LED aydınlatmayı kapsamaktadır.

Hedefimiz daha yenilikçi tasarımlar sunmaktır, teknik tasarım, elektronik, yapı ve aydınlatma alanlarında profesyonel ve bol deneyime sahip güçlü Ar-Ge ekibimiz var, ürünlerimizin çoğu özel kalıplarla kendi kendine tasarlanmış, ayrıca tutkumuz var. Mevcut pazar taleplerini karşılamak için kaynakları araştıracak kişi, bu alandaki tüm mükemmel deneyimimiz ve hizmetimizle, Phenson'un müşterilerimize daha büyük LED aydınlatma çözümleri sunabileceğine güveniyoruz. Profesyonel bir LED Aydınlatma üreticisi olarak, Phenson %10'dan fazla fon yatırdı. Ar-Ge'deki ciro, kullanıcılara bire bir kişiselleştirilmiş hizmet sunuyor.Ürünümüz UL, CE, EMC, LVD'yi geçti,

 

ISO9001:2008 ve RoHS sertifikaları ve Çin'de iyi satıyor ve Avrupa, Amerika, Asya ve diğer bölgelere ihraç ediliyor.Müşteriler tarafından çok övülen ve kabul gören çok çeşitli ürünler üretiyoruz.

Bir LED ışık tedarikçisi olarak, şu anda ağırlıklı olarak Avrupa ve Kuzey Amerika pazarına odaklanıyoruz, LED'lerin gelişimi ve gereksinimi olarak, çabalarımıza dayanarak daha fazla müşterimizin LED aydınlatma ürünlerini daha fazla potansiyel pazarda sunmasını istiyoruz.


Işığın Büyüleyici Olduğunu Hissetmek, Işığın değerini aramak.Felsefemiz "en iyi olarak teknik,
önce kalite, işine karşı dürüst olmak, sürekli gelişmek". İşimizi yapmak için öğrenmeye ve çalışmaya devam ediyoruz.
dünyadaki güvenilir ortağınız olmak için en iyisi.Bize katılın, birlikte büyüyelim.

 

müşterilerimize hatırlatmak zorundayız, banka hesabımızXT-Phenson aydınlatma Tech.,Ltd.


Mükemmel satışlarımız her zaman hizmetinizdedir.Phenson, geleceği aydınlatıyor!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Phenson Aydınlatma Co, Ltd2003 yılında kurulduğundan bu yana, Çin merkezli küresel bir LED ışık türü üreticisidir. LED Şeritler, LED Modül, LED Sokak lambası, LED Doğrusal Işık, LED Taşkın Işık, LED Körfez Işığı dahil olmak üzere geniş bir LED ışık yelpazesinde uzmanız. , LED meşale vb.OEM ve ODM de mevcuttur.Bu yıllarda sıkı çalışma ve yeniliklerle, dünya çapındaki müşteri ve ortaklar arasında iyi bir itibar kazandık.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve altın güvenilirliğini iş prensibimiz olarak görüyoruz.Bu nedenle, farklı ülkelerden müşterilerimiz ve ortaklarımız, bizden iyi bir satış öncesi ve satış sonrası hizmetten yararlanabilirler.Ayrıca, Phenson Lighting Co., ltd'deki her üretim prosedürü kalite kontrol ekibimiz tarafından izlenir ve her ürün QC Ekibimiz tarafından kontrol edilir.Ürünlerimiz uluslararası standartların birçoğuna göre onay almıştır.Ürünlerimizin çoğu CE ve RoHS sertifikalarına sahiptir.Tüm ürünlerimiz için 2 - 5 yıl garanti veriyoruz.Bulunduğunuz yerdeki LED ışıklar veya enerji tasarrufu projeleri ile ilgili dünya çapındaki herhangi bir ortağa hoş geldiniz.Profesyonel ve kaliteli bir LED ışık tedarikçisi arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Biz en iyisi değiliz ama en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Desteğinizle hepimizin güçleneceğine ve daha iyi bir gelecek yaratacağına inanıyoruz!

XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
XT-Phenson lighting Tech.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Phenson

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 18000000-20000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin XT-Phenson lighting Tech.,Ltd Sertifikalar Çin XT-Phenson lighting Tech.,Ltd Sertifikalar Çin XT-Phenson lighting Tech.,Ltd Sertifikalar Çin XT-Phenson lighting Tech.,Ltd Sertifikalar